Výroba čmelínů pro sezónu 2021 – jak nakupovat

Ačkoliv je sezóna ještě daleko, je již prakticky jasné, že stejně jako loni i letos nejspíše nedokážeme uspokojit veškerou poptávku po našich čmelínech a to i přestože jsme navýšili výrobní kapacity, náš limit je ovšem okolo 40-50 čmelínů měsíčně. Pokud uvažujete o zakoupení našeho čmelínu pro letošní sezónu doporučujeme přečíst si, co lze ohledně výroby a prodeje v letošním roce očekávat.

Vzhledem k tomu, že největší nápor na prodej je od března do května, bychom chtěli zvýhodnit nákup těm, kteří si čmelín pořizují s dostatečným předstihem. V lednu a únoru tak koupíte čmelín se slevou 100 Kč.

Jakmile dosáhne počet kusů čmelínu na objednávku čísla 30, prodej dočasně pozastavíme a čmelín nebude možné ani objednat, dokud neodbavíme alespoň část objednávek.

Dodací lhůty mohou být krátké, vyrábíme po sériích a pokud se sejde zrovna dokončení série se skladovou barvou klapky a stříšky, může vám čmelín přijít i do několika dní. V opačném případě to mohou být i 3 týdny (nejhůře 4 pokud se zasekne nějaká dodávka materiálu od subdodavatelů). Pokud vám nezáleží na barvě klapky a stříšky, můžete proces dodání urychlit sdělením této informace do poznámky k nákupu.

V případě, že potřebujete dodat čmelín v určitém čase (například jako dárek), uveďte to prosím opět do poznámky k nákupu, případně nám napište na e-mail a my se pokusíme vaši objednávku urychlit.

Napsat komentář